مزایای خرید ملک - کانادا

یکی از سرمایه گذاری هایی که می تواند مزایای بسیار زیادی برای مهاجرانی که به تازگی وارد خاک کانادا شده اند داشته باشد، خرید املاک و مستغلات در این کشور است. اما تصور نکنید که از طریق خرید ملک می توانید اقامت دائم یا شهروندی کانادا را دریافت نمایید. متاسفانه خرید خانه در این کشور تنها می تواند به عنوان بخشی از سرمایه شما به حساب آید.

باید بدانید که با خرید ملک در کانادا می‌توان ویزای کانادا را دریافت کرد و سپس از طریق این نوع ویزا، آن را به ویزای تحصیلی یا کاری  تبدیل کرد و اقامت دائم کانادا را پس از فارغ التحصیل شدن دریافتنمودبرای افرادی که دارای ویزای توریستی کانادا هستند، پروژه هایی وجود دارد که خارجیان می توانند آنها را با قیمت‌های مناسب پیش خرید کرده و‌ با اقساط بلند مدت آن را تسویه کنند.

حتی کسانی که ویزا توریستی کانادا را ندارند می‌توانند با پیش خرید کاندو و تنها با پرداخت ده تا بیست درصد مبلغ کل آپارتمان، ویزای توریستی کانادا را دریافت کنند و طی مدت چند سال، تمام مبلغ را تسویه کنند. تعدادی از این آپارتمان های در حال پیش فروش، بر روی وبسایت دلتا موجود است.

مزایای خرید ملک در کانادا

 • شما از طریق خرید ملک در کشور کانادا می توانید علاوه بر سرمایه گذاری ارزی در کشوری امن و مهاجرپذیر، ملک خود را اجاره دهید و منبع درآمدی داشته باشید. به عبارت دیگر مهاجرت به کانادا از روش خرید ملک راهی برای پس انداز بخشی از دارایی شماست.
 • از دیگر مزایا برای خارجیانی که در کشور کانادا ملکی خریداری می کند آن است که حقوق خریدار خارجی، با افراد مقیم در کانادا و شهروندان این کشور برابر است. در این جا منظور از خارجیان افرادی هستند که اقامت آن ها کمتر از 6 ماه است و با ویزای گردشگری در این کشور حضور دارند.  نکته بسیار مهمی که وجود دارد، آن است که افراد غیر مقیم بایستی مالیات زیادی در ازای خرید ملک بپردازند.
 • در صورتی که برای خرید خانه از وام های بانک استفاده کرده باشید، پس از پرداخت کامل بدهی هایتان، سند ملک به طور کامل در اختیار شما قرار خواهد گرفت. در نتیجه از پرداخت هزینه های سنگین اجاره ی مسکن در کانادا معاف می شوید.
 • قیمت مناسب و ارزان ملک در این کشور، از دیگر مزایای خرید است. چرا که به نسبت دیگر کشورهای جهان، املاک و مستغلات از قیمت مناسبی برخوردار است. علاوه بر این مزایا شما می توانید با خرید ملک در کانادا از وام های خرید لوازم منزل نیز استفاده نمایید.

مزیت های زندگی در کانادا

کانادا یکی از بهترین گزینه‌ های مهاجرت، با شاخص بالای کیفیت زندگی در مقایسه با سایر کشورها برای ایرانیان است. این کشور همواره در لیست 10 کشور برتر از نظر کیفیت زندگی طبقه بندی شده است. کشوری پهناور با منابع طبیعی سرشار و جمعیت بسیار کم نسبت به مساحت که فرصت هایی بسیار برای پیشرفت در کار و تحصیل فراهم نموده است. مواردی همچون وجود دانشگاه های مشهور بین المللی، نزدیکی به طبیعت، تنوع فرهنگی و حتی امنیت و آسایش خاطر آن را از دیگر کشورها متمایز کرده است.

از جمله مهمترین مزیت های زندگی در کانادا برای ایرانیان عبارتند از:

 • زندگی آرام با امنیت بالا
 • حق اقامت قانونی و حق مجوز کار
 • اقتصادی پویا
 • فراهم نمودن حقوق شهروندی دارای استاندارهای جهانی
 • نظام آموزشی پیشرفته و به روز شده
 • سطح بالای بهداشت و درمان
 • اقلیم های دوست داشتنی و جذاب

می توان گفت کانادا به لطف دانشگاه ها، محیط زیست، امنیت و دیگر شاخص ها از نظر کیفیت برای زندگی عالی به نظر می رسدبر اساس گزارش مجله MoneySense ، بهترین شهر برای زندگی در سال 2018 میلادی، شهر اکویل (Oakville) در انتاریوی جنوبی تعیین گردید. این شهر دامنه گسترده ای از بهترین معیارهای زندگی را دارا می باشد.