شرایط و مراحل خرید ملک - کانادا

با اینکه خرید ملک در کانادا منجر به اقامت دائم این کشور نمی‌شود، اما امکان اقامت شخصی که از طرق دیگر وارد کشور شده است را افزایش می‌دهد.

متقاضیان مهاجرت به کانادا می‌توانند از روشهای متنوعی همچون ویزای کاری، تحصیلی، سرمایه‌گذاری، کارآفرینی، استارتآپ، اکسپرس اینتری و ... برای اقامت این کشور اقدام کنند. بهتر است بدانید افرادی که مقیم یا تبعه کشور کانادا نیستند نیز می‌توانند از طریق وام های مسکن، قدرت خرید خود را نسبت به خرید ملک افزایش دهند. هر ساله مهاجران زیادی به کانادا می‌آیند. اگر شما هم از تازه‌واردان به کانادا هستید، خرید ملک یکی از چالش های بزرگ پیش روی شماست.

بطور کلی یکی از رویاهای هر شخص، می تواند رویای خانه دار شدن او باشد. تصمیمگیری ها و محاسبات لازم برای خرید ملک، مخصوصا در کشوری غیر از زادگاه شما می تواند امری مهم و چالش برانگیز باشد.

تنها در صورتیکه یک برنامه مدون تهیه کنید، مشاوران خوبی داشته باشید و از راهنمایی‌های حرفه‌ای آنان کمک بگیرید، می‌توانید هر چه سریعتر، آسانتر و مطمئن تر به خانه رویائیتان برسید. در زیر به بررسی 8 مرحله‌ای که شما را قدم‌به‌قدم به سرمایه گذاری و خریدی مطمئن نزدیک میکند می‌پردازیم.

مرحله اول: تحقیق و بررسی

در مرحله ابتدائی بایستی اطلاعات خود را تکمیل کنید و تمامی سوالات و نیازهایتان برای خرید را بدانید. می توانید لیستی از "آنچه خوب است در خانه جدیدم داشته باشم" تهیه کنید. زمان انجام پروسه خرید از مواردی است که باید در این مرحله از برنامه خود بدانید تا بهترین برنامه ریزی را داشته باشید. براساس زمان خرید و نیاز مشتری برای شما جدولی برای فرآیند خریدتان تنظیم می‌کنیم.

مرحله دوم: بودجه بندی

مشتری باید محاسبات دقیقی از نوع پرداخت و بودجه خود داشته باشد. اطلاعات دقیقی از بودجه لازم برای پوشش مخارج بیمه، هزینه ثبت اسناد، هزینه های نوسازی و قبوض، هزینه هایی چون GST/HST/QST را در نظر بگیرید. با توجه به بودجه اعلام شده از طرف مشتری، تیم متخصص ما تحلیل و بودجه بندی را انجام می‌دهد. در اینجا مشخص می‌کنیم چه مقدار از مبلغ ارزش ملک می‌تواند بصورت نقدی برای پیش پرداخت تأمین شود و چه مقدار از آن توسط مؤسسات یا بانک ها بعنوان /Mortgage وام گرفته شود. در این مرحله با کمک متخصصان با سالهای متوالی تجربه در زمینه وام مسکن بهترین گزینه را انتخاب کنید و به مسیر خرید ملک خود با اطمینان ادامه دهید. در اینجا همکاران ما به شما مشورت لازم راجع به آنکه چطور درآمد و مخارج آینده شما میتواند در برنامه ریزی اولیه پرداخت وام تغییراتی ایجاد کنند، را در اختیار مشتری قرار می‌دهند.

مرحله سوم: وام مسکن

وام های مسکن در کانادا انواع متفاوتی دارند و بسیار مهم است که بدانید براساس نیازها و اولویت های شما از کجا و به چه میزان از تسهیلات آنها استفاده کنید. در این مرحله متخصصان این امور ار شما سوالاتی مبنی بر تمکن مالی، درآمد، توانایی در پرداخت اقساط و ... از شما کی‌پرسند که پاسخ دقیق شما به آنها میتواند در اولویت بندی مناسب در خصوص اخد وام بهترین راهنما باشد.

مرحله چهارم: سناریو های متنوع

در این مرحله مشاور و متخصص امور وام به شما کمک می‌کند که تغییر در درآمد ماهانه، مالیات ملک، مخارج آپارتمان، وام مسکن و دیگر متغیرها چگونه می تواند بر خرید ملک شما موثر باشد. تمام تلاش تیم ما در این مرحله انتخاب وامی است که متناسب با شرایط شما و استطاعت مالیتان باشد.

مرحله پنجم: تاییدیه وام

قبل از اینکه به خانه رویائیتان فکر کنید باید بدانید که به چه میزان وام مسکن به شما تعلق می‌گیرد و یک تأییدیه اولیه از موسسه یا بانک مورد نظر را دریافت کنید. ما در تمامی مراحل کمک و حمایتتان می کنیم تا بهترین شرایط ممکن را برایتان فراهم سازیم.

مرحله ششم: انتخاب ملک

در این مرحله بطور جدی تر تمامی ملک های متناسب با بودجه شما در شهر و منطقه مورد نظر انتخاب می‌شود. چه منطقه ای با چه متراژی مناسب شماست؟ آیا حساسیت ویژه ای دارید؟ سبک زندگی شما و نیازهایتان مشخص می‌کند که چه نوع ملکی در کدام منطقه با زندگی شما تناسب دارد. معمولا لیست بلندی از انتخاب های متناسب با سلیقه شما توسط ایمیل برای شما ارسال می‌شود. در تمامی این مراحل برای پاسخ به تمامی سوالات شما، ما همیشه در دسترستان خواهیم بود.

مرحله هفتم: بستن قرارداد

در اینجا بطور تخصصی از مشاوره و کمک نمایندگان خرید همراه با وکلای قانونی بهره میبرید تا اطمینان حاصل کنید که همه چیز سر جای خود قرار گرفته است. پس از پرداخت اولیه/ Down Paymentو امضای قرارداد بطور رسمی، شما کلید خانه رؤیاییتان را تحویل می‌گیرید.

مرحله هشتم: تحویل ملک و خدمات پس از آن

از ابتدا تا انتها طبق برنامه ریزی دقیقی، شما به خرید ملک دست می یابید. حتی پس از آنکه در اسکان یافتید ما همچنان در کنار شما خواهیم بود تا شما احساس راحتی با ملک جدید و شرایط بازپرداخت وام داشته باشید. در صورت نیاز به هرگونه تغییر در وام ما باز هم کنارتان خواهیم بود.

برای مشاوره تخصصی در خصوص خرید ملک در کانادا با کارشناسان دلتا 8686 تماس بگیرید.