جاذبه های گردشگری در کانادا

Niagara falls

آبشار نیاگارا معروف ترین جاذبه طبیعی کانادا است که هر ساله میلیون ها بازدید کننده برای دیدن آن به این کشور سفر می کنند. این آبشار زیبا در مرز بین کانادا و آمریکا واقع شده است و فاصله آن از شهر تورنتو حدود یک ساعت است. ارتفاع این آبشار به 57 متر می رسد. بازدیدکنندگان می توانند آبشار را از فاصله بسیار نزدیک ببینند. آبشار نیاگارا و غار نیاگارا بیش از یک قرن است که گردشگران را جذب خود کرده اند.

 

 

Whistler

برای علاقه مندان به ورزش اسکی، فقط دو ساعت رانندگی از ونکوور به  پیست اسکی و روستای ویستلر فاصله است. در حالی که ویستلر همواره یک منطقه ورزشی مهم زمستانی است، این شهر همچنین به عنوان مقصد تابستانی محبوب تبدیل شده است.  این روستا در سال 2010 به عنوان یکی از نقاط برگزاری بازی های المپیک زمستانی انتخاب شد.

 

 

The bay of fundy

خلیج فاندی، واقع در شرق کانادا در میان نیوبرانزویک و نوا اسکوشیا، به خاطر جزر و مد شگفت انگیز آن شناخته شده است. تنوع جزر و مد آن بزرگترین در جهان شناخته شده است، تا حداکثر 19 متر. برخی از محبوب ترین مکان ها و مناظر در کنار خلیج فاندی، صخره ها و سنگ های تشکیل شده در هوپ ول کیپ، پارک ملی فاندی و جزیره منان هستند.

 

 

Vancouver Stanley park

یکی از بزرگترین گنجینه های ونکوور پارک 405 هکتاری استنلی است که در قسمت غربی مرکز شهر واقع شده است. این پارک توسط اقیانوس احاطه شده و به سرزمین عجیب و غریبه درختان کاج تبدیل شده است، این پارک همواره مناسب برای دوچرخه سواری و پیاده روی می باشد.