مزایای خرید ملک - قبرس شمالی

خرید ملک در قبرس شمالی، آرامش و لذت زندگی در کنار سرمایه­ گذاری

خرید ملک در قبرس شمالی برای افرادی که به هر دلیلی قصد مهاجرت و یا سرمایه گذاری در بخش املاک این کشور را دارند، مزایای زیادی به ارمغان خواهد آورد .شرایط پرداخت مناسب و بلند مدت باعث شده خرید ملک در قبرس شمالی به فرصتی طلایی برای سرمایه گذاری تبدیل شود.
 ازجمله مهم­ ترین مزایای خرید ملک در قبرس می­توان به موارد زیر اشاره کرد:

قیمت مناسب املاک و رشد سالانه

طبق برآوردها رشد سالیانه قیمت املاک در قبرس شمالی حدود 5 الی 10 درصد است. و باتوجه به­ اینکه هر ساله تعداد زیادی افراد پس از سفر به این کشور و مشاهده شرایط تصمیم به خرید ملک می­گیرند، تقاضای خرید افزایش یافته که در پی آن افزایش قیمت ملک را به دنبال دارد. درنتیجه خرید ملک در این کشور به ویژه در مناطق توریستی و ساحلی آن ارزش افزوده خوبی بدنبال خواهد داشت.
بازار املاک و مستغلات در قبرس شمالی امروزه به ­نحوی است که قیمت خانه در این کشور نسبت به موارد مشابه در سایر کشورهای منطقه به ­ویژه کشورهای مدیترانه به مراتب پایین­ تر است. این درحالیست که پروژه های ملکی در قبرس شمالی با کیفیت و امکانات عالی ساخته میشوند.

 امنیت بالای کشور قبرس شمالی

طبق آخرین آمار سازمان­ های جهانی در سال 2020 این کشور رتبه پنجم از لحاظ امنیت را بین کشورهای جهان دارد و می­تواند گزینه مناسبی برای سفر و یا مهاجرت باشد.
آمار جرم و جنایت در قبرس شمالی نزدیک به صفر است و اگر بدنبال مکانی آرام و امن برای سرمایه گذاری و یا سکونت هستید قبرس شمالی بهترین انتخاب است.

سادگی روند اخذ اقامت به­ واسطه خرید ملک

در قبرس شمالی با خرید ملک و تنها پرداخت 30% از مبلغ، ملک بنام خریدار ثبت میشود می­توانید در مدت زمان کوتاهی با طی مراحل اداری اقامت این کشور را دریافت کنید. ضمن اینکه صدور اقامت برای افراد به هیچ­ وجه منوط به حضور دائم افراد در قبرس شمالی و زندگی در این کشور نیست.

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره درخصوص خرید ملک در قبرس شمالی با کارشناسان دلتا تماس بگیرید.