آشنایی با آب و هوا در لندن

 

بهار در لندن

بهار در لندن از ماه مارس تا می می باشد. اختلالات آب و هوایی هنوز هم اغلب اتفاق می افتد. دمای متوسط به آرامی افزایش می یابد و اولین روزهای گرم با بازگشت هوای سرد جایگزین می شوند. در ماه مارس شما هنوز هم می توانید کم و بیش برف را مشاهده کنید. در ماه آوریل درجه حرارت هنوز هم می تواند سرد و زمستانی باشد. به طور معمول درجه حرارت در نیمه دوم ماه می به نحوی پایدار تر می شود.

 

 

تابستان در لندن

تابستان در لندن، از ماه ژوئن تا ماه اوت می باشد و هوا خیلی گرم نیست. اما در این فصل  لندن گرم ترین شهر در کل انگلستان است. در ماه های جولای و اوت، پایین ترین درجه حرارت در حدود 14 درجه سانتی گراد و بیشترین درجه حرارت در حدود 23 / 23.5 درجه سانتی گراد است.

 

 

پاییز در لندن

پاییز از ماه سپتامبر تا ماه نوامبر می باشد. درجه حرارت به تدریج کاهش می یابد. آب و هوا هنوز هم در ماه سپتامبر بسیار خنک است؛ به خصوص در نیمه اول ماه و سپس به تدریج سرد تر، ابری و بارانی تر می شود. در ماه نوامبر، روزها کوتاه هستند و به اندازه کافی سرد هستند. خورشید به ندرت دیده می شود و اغلب باد می وزد.

 

 

زمستان در لندن

زمستان لندن، از دسامبر تا فوریه هوا سرد است و بارانهای فراوانی می بارد. دمای متوسط در ماه ژانویه حدود 5 درجه سانتیگراد است.