جاذبه های گردشگری در امارات متحده عربی

 

 

امارات متحده عربی کشور کوچکی است اما جاذبه های زیادی برای مراجعین و ساکنین این کشور دارد. از ساختمان های پیشرفته گرفته تا نقاط فرهنگی و تاریخی. تمام این ها دست به دست هم دادند تا امارات را به یکی از جذاب ترین کشورهای دنیا تبدیل کنند.

 

 

برج عرب

برج عرب تنهاترین هتل 7 ستاره دبی می باشد. هر کسی که به دبی سفر می کند نیاز به گرفتن حداقل یک عکس با این هتل که به سبک کشتی بادی است بگیرد. شما میتوانید از دریا این هتل را مشاهده کنید و یا اینکه به صرف چایی به این هتل بروید.

 

 

برج خلیفه

بلند ترین ساختمان دنیا با بیش از 800 متر می باشد. برج خلیفه یکی از تماشاترین جاذبه های دبی می باشد. از طبقه 148 شما میتوانید از دریا تا صحرا را مشاهده کنید، دبی نیز در این ارتفاع بسیار دیدنی است.

 

 

دبی مال

برای کسانی که از خرید کردن لذت می برند چه چیزی بهتر از این که بزرگترین مرکز خرید دنیا در شهری که در آن زندگی و یا برای مسافرت رفته اند می باشد. با بیش از 1200 مغازه و مرکز خرید دبی مال به یکی از جاذبه های امارات تبدیل شده.

 

 

پالم جمیرا

پالم جمیرا یکی از بزرگترین جزیره های ساخته شده دنیا می باشد. هرکسی که به دبی سفر می کند حتما باید از این جزیره زیبا دیدن کند و به یکی از رستورانهای لوکس آن برای صرف غذا برود. همچنین میتوانید برای اقامت به یکی از چند هتل 5 ستاره آن بروید.

 

 

دنیای فراری

برای کسانی که از هیجان لذت می برند دنیای فراری یکی از جاذبه های است که باید حتما به آن مراجعه کنند. دنیای فراری پارکی است که به سبک و طراحی برند معروف فراری می باشد در این پارک سریع ترین ترن هوایی دنیا وجود دارد به اسم فورمولا روسا که سرعتش در کمتر از 5 ثانیه به 240 کیلومتر بر ساعت میرسد.

 

 

برای اطلاعات بیشتر راجع به خرید ملک در امارات لطفا به صفحه اصلی مراجعه کنید